G
Soru Sahibi
4 Ağustos 2008 22:05

s.a hcm bizde bu kanaatteyiz ama kendisi bunu bahs bile ettirmiyor.ben psky

s.a hcm bizde bu kanaatteyiz ama kendisi bunu bahs bile ettirmiyor.ben pskytrye gidip söledim solian ve akineton kullanyordu fakat bıraktı .şikayetleride söledim ve bana seroguel diye bi ilaç verdi 4 gündür bunu yemeklre katıyoz uyuyor geceleri ama sabahları gene aynı şekilde kendi kendiyle konuşyor el kol hareketleri ve gene kendini zengin zannediyor.başka çaremzde yok ne yapabiliriz bu ilaç nekadar iyi onun için?ilaçlar fayda edip biraz kendne gelse sonra doktoru kabul eder ama şimdi çaresiziz

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar, hastanızı ikna edip bir hastaneye yatırmanızı öneriyorum, aksi durumda kendine ve çevresindekilere zarar verebilir, hastanın doktor tarafından görülmeden tedavi verilmesi hem etik değil, hem de sağlığı açısından risklidir.

7 Ağustos 2008 13:49