TE
Soru Sahibi
23 Kasım 2011 18:50

Rozasea

merhaba doktor bey benim yaşım 20 yüzümde yaklaşık 10 gündür geçmeyen kızarıklıklar var alnımda yanaklarımda ve burnumda.doktora gittigimde bana rozase teşhisi koydu ve roza jel azitro hap ruboril krem ve 50 faktörlü güneş yağı verdi ve yüz temizleyici jel.yüzümde pullanma veya kaşıntı yok sadece kızarıklık var sizce bu ilaçları kullandıktan sonra geçermi teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. İlkay Süalp
Pratisyen Hekimlik

Sorunuzun yanıtsız kaldığını görüyorum. Arzu ederseniz,sitemizden bir Deri ve Zührevi Hastalıklar uzmanı seçerek kendisine sorunuzu tekrar yoneltebilirsiniz. Saglikli günler dilerim.

29 Kasım 2011 21:22