AA
Soru Sahibi
22 Şubat 2021 12:29

Ricus şurup yan etki mi yaptı

Meraba benim kardeşim 9 yaşında sorunları var doktor ricus şurup verdi uyku getiriyormuş falan neyse bende 21 yaşındayım uykusuzluk sorunum var gece yatmadan önce tok karniyla iciliyormus ne kadar ölçekle icilecegini bilmiyordum 1 yemek kaşığı içtim neyse uyumaya çalıştım uyuyamadim oyalandim 2 3 saat sonra uyumuşum 1 saat sonra kalp sıkışması oldu beynim tıkandı nefes alamadım titremeye başladım bedenim uyuştu beynim uyuştu uyuyamiyorum sersem gibiyim fareye verilen zehir gibi ölüyordum resmen neyse bu ilaç bana yazılamamış bir ilacti gece doktora gittik serum verdi fakat şimdi şöyle bir sorun ortaya çıktı ben o günden beri yani 4 gündür uyuyamiyorum kulak burun boğaz beynim tamamen tıkanmış durumda gözlerim çok aciyo uyuyamiyorum başımı taşıyamıyorum çok kötüyüm bunun sebebi ne lütfen biri yardımcı olsun uyuyamiyorum acayip başım ağrıyor tıkanmış resmen düşünemiyorum ferc olacakmış gibi

1 cevap
Cevaplar (1)

İlaçla ilgili bu tip soruları psikiyatri hekimine yüz yüze sormalısınız.

8 Ağustos 2021 09:26