ES
Soru Sahibi
20 Mayıs 2019 02:11

Psikiyatri bölümü

Merhaba oğlum 3 yıldır psikiyatri tedavisi aliyor ama herhangibir duzelme bulunmamsktadir.doktoru sadece ilaç yazıp gönderiyio hic memnun değilim derslerinden de geri kaldı.bana yardımcı olursanız sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, geçmiş olsun. 18 yaşın altındaki kişilerin Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Uzmanı tarafından takibi ev tedavisi daha uygun olacaktır. İlaç tedavisinin yanı sıra, bireysel ve aile terapisi de daha iyi hissetmesine ve okul başarısının artmasına katkı sağlayabilir. Sağlıklı günler dilerim.

20 Mayıs 2019 08:51