FB
Soru Sahibi
28 Aralık 2019 22:31

Pipide kan

Hocam merhabalar haziran ayının sonunda 6yaşındaki oğlumu sünnet yaptırdım çok güzel geçti fakat iki ay sonra çatallı işemeye başladı ve idrar bitiminde birkaç damla kan geliyor birkaç doktora gittik en son gittiğimiz doktor sistoskopi ve tahliller yapıldı temiz çıktı fakat 15 /20 gün arayla tekrar ediyor ne yapmalıyım hocam normal mi bu durum

1 cevap
Cevaplar (1)

Daha farklı tetkikler gerekir. Üniversite çocuk ürolojisi bölümüne götürmenizi öneririm

29 Aralık 2019 00:32