25 Eylül 2020 02:57

perinede hematom

hocam perinede acılı şişliğim var.haziranda çıktı ilkolarak, doktora gittim 2 tane antibiyotik verdi düzeldi.sonra 1 ay sonra tekrar etti bu sefer doktorum orayı patlattı ve içinden kan geldiğini hematom olduğunu söyledi.ve 2 ay sonra yani şimdi yine tekrar etti , ne yapmalıyım.koronadan dolayı hastaneye tekrar gitmeye korkuyorum, kara merhem olarak bilinen ihtiyol pomad sürüp patlatsam olur mu.

1 cevap
Cevaplar (1)

Güvendiğiniz bir merkezde genel cerrahi uzmanına muayene olmalısınız. Geçmiş olsun.

10 Ekim 2020 12:09