AE
Soru Sahibi
26 Nisan 2020 12:54

Peniste catlama

Merhaba! Kuru masturbasyondan dolayi penis derimde çizgiler oluştu ve deri sarkması oldu şuan cansız halde ve buruşuk şekilde. Masturbasyon yaptıkça daha da belirginleşiyor çizgiler. Herhangi bir estetik işlem yapılıp bu durum düzeltilebilir mi?(prp,dermabrazyon gibi) Deri sarkma sorunu nasıl hallolur? Frenulum kısmının yanında da çatlaklar oluşuyor psikolojim inanılmaz bozuldu. Acnelyse sürsem çizgili bölüme durum bi nebze düzelir mi?

1 cevap
Cevaplar (1)

Cildiye uzmanına muayene olun Psoriasis, ekzema vb durum olabilir Acnelyse penise sürülmez

3 Mayıs 2020 16:33