CA
Soru Sahibi
20 Mayıs 2019 12:51

Penis ucu kabariklik

Merhabalar hocam. Hpv tedavisi görüyorum 9 aydır ve genital bölgedeki lezyonlarim ayda bir iki kez kendini tekrarlayıp kendiliğinden kayboluyor. Fakat penis ucunda kabarık bir oluşum meydana geldi bu tedavi sürecinde sarkma gibi fakat zaman zaman da ortadan kaybolan . Aynı zamanda uretra ucunda hemen görünecek kadar iç kısmında kirmizimsi ve kabarık olmayan yassı oluşumlar var. Muayene için uroloji ve Dermatoloji bölümlerine başvurup göründum fakat birsey olmadığını söylediler . Fakat bahsettigim bu kabartilar nadir olarak ağrı da yapmakta. Üstelik kan ve idrar tahlilleri de verdim temiz çıktılar . Bu durumda ne yapmam gerekiyor yardımci olur musunuz ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Muayene olmuşsunuz ve normal denilmiş. Muayenede görmeden yorum yapamayız. Saygılarımla

20 Mayıs 2019 13:21