TY
Soru Sahibi
3 Nisan 2018 17:30

Paxil migren

Hocam paxil kullaniyorum migrexde kullansam birlikte sikinti olurmu prospektuste paraoksetin tehlikeli olabilir demis. Kullandigim ilaclar modiwake paxil solian hangi migren ilacini kullanmaliyim. Modiwake migreni tetiklermi ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Hasan Akdemir
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Modiwake başağrılarını tetikleyebilir. Paroksetin migren ataklarının sıklığını azaltmada stresli hastalarda çok kullanılır ve gerçekten faydası gösterilmiştir, sadece aralıklı kontrol gerekir. Geçmiş olsun.

4 Nisan 2018 12:24