PA
Soru Sahibi
6 Temmuz 2021 15:07

olumsuz düsüncelerden kurtulamıyorum

merhaba doktor hanım kolay gelsin, 2 bucuk sene önce yaygın anksiyete bozuklugu teshisi konulmustu bana ve su an tekrardan aynı seyleri yasıyacagım diye cok korkuyorum yine sürekli endişe içindeyim olmayan seyleri olmus gibi düsünüp yemeden icmeden bile kesiliyorum. sanki beynimin icinde baska biri varmıs ve beni yönetiyormus gibi hissediyorum o olumsuz dusunceler gecmiyor ne yapmam gerekiyor artık olumsuz düşünmemek icin

1 cevap
Cevaplar (1)

Ayşe Hanım, bir süre yakınınızda bulunan bir meslektaşımla düzenli çalışın. Düşünce sisteminizi ve tanımlarınızı yeniden şekillendirmeniz doğru olacaktır.

6 Temmuz 2021 15:51