AM
Soru Sahibi
7 Mart 2021 23:11

Oğlum icin

Hocam 1 yaşında oğlum var 2 gündür fark ettim pipisinde sisme vardi en son açtığımda altını ucu kanamış korkmalimiyim hocam ne yapabilirim nereye götürebilirim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Erkek bebeklerin sünnet derilerinde bahsettiğiniz şekilde sorunlar sıkça görülür. Ancak oğlunuzu görüp muayene etmeden ne boyutta bir sorun olduğu konusunda kesin bir yorum yapamam maalesef Geçmezse ya da artarsa bir çocuk ürolojisi uzmanının görmesini öneriri

8 Mart 2021 07:17