KO
Soru Sahibi
14 Temmuz 2021 10:10

Nefes darlığı, boğazda daralma.

Nefes darlığı şikayeti ile acile başvuru yaptım yapılan kan testi sonuçlarında alerjim olduğu ve tedavi olmazsam alerjik zatürre ya da astıma döneceği bilgisini aldım ama göğüs hastalıklarına gitmeden GATA ya adınıza randevu alamadım takipli hasta olarak sisteme geçmediğim için. Özel klinik muayene ve tedavi ücretiniz ortalama nedir sayın hocam? Biran önce GATA'ya olmasa bile özel kliniğinize gelip tedavi olmak istiyorum. Saygılarımla teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Osman Şener
Dahiliye - İç Hastalıkları , Alerji Hastalıkları

Geçmiş olsun Onur bey. *** *** ** numaralı telefondan bilgi ve randevu alabilirsiniz. Sağlıklı günler diliyorum.

14 Temmuz 2021 13:56