.Z
Soru Sahibi
3 Mayıs 2024 19:20

Sol Göğüste Seğirme hakkında

Hocam, Sol Göğüste Uyku esnasında başlayınca uyandıran ve uzun süren Kas seğirmem var. Kardiyoloji uzmanı ritim holteri ile Kalp çarpıntısı olmadığını bunun Kalp dışı olduğunu belirledi.Sormayı unuttum Kalp dışı olsada seğirmenin Kalbime uzun vadede bir zararı olurmu? Kalptede seğirme olurmu?

2 cevap
Cevaplar (2)

Seğirme göğüs bölgesinde de olsa kalple ilgili değil sinirsel-nörolojik bir durum olup kalbe bir etkisi olmaz.

4 Mayıs 2024 09:59
.Z
Soru Sahibi

Hocam, çok teşekkür ederim.

4 Mayıs 2024 11:23

Rica ederim, iyi günler.

4 Mayıs 2024 11:25