YM
Soru Sahibi
24 Kasım 2019 18:44

Nedeni bulunamayan!!!

Merhabalar sayın hocam Bel fıtığı ameliyatı(L5-s1 sekestre) olalı tam 1 yıl 5 ay oldu ama ameliyat öncesinden çok daha kötüyüm. Hiç Çekmediğim değişik ağrılar çekiyorum . Kasıklarım belim kalça içim ayak parmaklarım ağrıyor. Ameliyat oncesi olan uyuşukluk geçti güç kaybı düzeldi ama ben farklı ağrılar çekiyorum. Cinsel fonksiyonum yok Zevk almıyorum testesteron hormonlarım düşüyor. Ameliyat kesi yerime hafif bir vurmayla halen ayağımda karıncalanma oluyor hissediyorum . Belimde sürekli olan bir ağrı.sağ kasığımda yanma soğukluk tarifsiz bir duyu hissi tarzında bir ağrı. Gitmediğim doktor kalmadı ameliyattan sonra 18 faklı beyin cerrahisi doktoruna gitmişim . Mr da fıtık yok , bel kayması yok, enfeksiyon yok, emg sonuçları normal, dopller ultrason normal kasık fıtığı yok, herşey normal cıkıyor gittğim doktorların hepsi ameliyat gayet güzel geçmiş diyorlar sadece bir tanesi başarısı bel cerrahisi olabilir dedi yapısıklık varmış ama oda minimal düzeyse imiş diğerleri hiç alakası yok diyor.. Ama ya çektiğim ağrılar dediğimde , belimin ağrısı ,ayak parmaklarımın ağrısı, kalçama kasıklarıma vuran ağrı,ameliyattan 4 ay sonra başlayan cinsel fonksiyon bozukluğum, amelıyat sonrası başlayan hormon düşüklüğü . Cevabı yok ... kendimi öldürmek üzereyim darmadağınım yardım edin ne olur! Daha 28 yaşındayım hasta olarak değil kardeşiniz olarak bakın, yasaşayacak bir ömrü olan bir insan olarak değerlendirin . Bittim tükendim ağrıdan , çeke çeke dermanım kalmadı , mr yollayayım rongen yollayayım nolur bakın .

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Hayri Tevfik Özbek
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

MERHABA, ÖNCELİKLE GEÇMİŞ OLSUN.SİZE ÖNERİM EN YAKIN AĞRI KLİNİĞİNE GİTMENİZDİR. SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİM.

3 Aralık 2019 13:19