GT
Soru Sahibi
3 Nisan 2021 16:38

Neden kemo haftalik

Mrb hocam ben osmaniyeden yaziyorum hatirlamissinizdir insallah benim 4 kur kemeterapim bitti doktor haftalik kure gecti 12kur gorcekmisim sinuclarimi size gondermistim hatta burayada yazmistim neden acaba 12kur kemo goruyorum ameliyat olmamistim sekreteriniz elif haniimada yazmistim cvplarsaniz sevinirim tesekkur ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Müjgan Çalışkan Evren
Genel Cerrahi , Meme Cerrahisi

merhabalar hastalığın evresine ve tümör cinsine göre farkli kemoterapi rejimleri vardır. standart uygulanan 4 küre ek olarak size doktorunuz haftalık 12 daha önermiş. bunlar da tamamlandıktan sonra kontrol amaçlı meme mr ve pet-ct çekilecek ardından ameliyatınız planlanır. çok geçmiş olsun

9 Nisan 2021 14:41