GS
Soru Sahibi
23 Şubat 2007 00:00

Mrb. Nilgün Hn. Benim sorum Göbeğimden Kötü Kokulu Su Geliyor Bazen Akmıyor

Mrb. Nilgün Hn. Benim sorum Göbeğimden Kötü Kokulu Su Geliyor Bazen Akmıyor Ama Öyle Duruyor Çok Terlediğim Zaman Karın Bölgem Sıcak Olduğu Zaman Oluyor Genelde Acaba Neden Kaynaklanıyor Ne yapmam Gerek Geçen Sene Doktora Gittim Banyo yaparken Su Kaçmış Olabilir Ondandır Dedi Ama bilmiyorum Kuruluyorum orayı Ama Yardımcı olursanız sevinirim..İyi Çalışmalar

1 cevap
Cevaplar (1)

Kıl dönmesi olabilir. İyice temizlenip, pansuman yapılmalıdır. Bir Genel Cerrahi uzmanına görünün.Geçmiş olsun.

24 Şubat 2007 00:00