ŞŞ
Soru Sahibi
16 Nisan 2020 00:28

Mrb hocam cevaplar sanız sevinirim

Hocam merhabalar. Annem 2 defa kalp kapakçığı ameliyatı oldu.Kalp pilide takıldı ritm bozukluğundan dolayı. Covid den dolayı çok korkuyor evden çıkmıyor bağışıklık güçlendirici ne tür vitamin alabilirim ben kendisine? Propolis comadin içtiği için olmuyor sanıyorum. Omega ve c vitamini içebilirmi? Ne önerirsiniz çok teşekkürler. Kolay gelsin.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba; omega önermiyoruz. C vitamini de inrde değişiklik yapabilir. Normal günlük düzenli beslensin, evden çıkmasın. Ziyaretçi gelmesin.

16 Nisan 2020 22:16