GH
Soru Sahibi
13 Nisan 2010 11:07

mrb dr hanım,benim size bir sorum olacaktı,benim üst cenem alt ceneme göre

mrb dr hanım,benim size bir sorum olacaktı,benim üst cenem alt ceneme göre biraz fazla öne dogru cıkık bunu için bir uzamana göründüm,üst cenemin cıkık oldugun söyledi ve tedaviye öncelikle üst cenemden iki tane diş cekilerek basladık ve sonra teller takıldı,benim merak ettigim sey yandan aynada baktıgım zaman bariz alt cenemin geride oldugunu görebiliyorum,baslamıs oldugum bu tedavi ile çenemde ki sorundan da kurtulabilecek miyim yani yandan baktıgım zaman cenelerim aynı hizada görebilecekmym?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Berrin Usta
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

vakayı görmeden bu soruya cevap vermek zor Bence bunu doktorunuzla paylaşın eminim size yardımcı olacaktır.

17 Nisan 2010 14:58