AD
Soru Sahibi
8 Şubat 2011 17:08

merhaba berrin abla ben 14 yaşındayım ve üst dişlerime tel takılacak babamd

merhaba berrin abla ben 14 yaşındayım ve üst dişlerime tel takılacak babamda sigortalıyım acaba hastane veya tıp fakültelkeri sigorta ile tel takıyorlarmı?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Berrin Usta
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

Merhaba Dilara devletin ağız diş sağlığı hastanelerinde bir diş hekimine kontrol olursan eğer ortodontik tedaviye ihtiyacın varsa mutlaka sizi yönlendirceklerdir ama burda tedavi randevusu 3-4yıl yıl sonraya verilcektir

10 Şubat 2011 15:47