BN
Soru Sahibi
20 Aralık 2010 10:33

Merhaba , Oğlum 15 yaşında ve diş teli takılacak, fakat alt ve üst çenes

Merhaba , Oğlum 15 yaşında ve diş teli takılacak, fakat alt ve üst çenesinden toplam 4 dişin çekilmesini istiyor doktorumuz, aksi halde takılamayacağını belirtti.Bende endişelendim,4 diş az değil, ileride sorun olurmu? çekim yapılmadan diş teli takılır mı ? Tavsiyelerinizi rica ediyorum, Saygılar ,

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Berrin Usta
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

% 35 vaka da diş çekimi yapılır. Eğer doktorunuz dediyse doğrudur. Diş çekimini biz de çok sevmeyiz.İyi günler

20 Aralık 2010 14:48