gb
Soru Sahibi
21 Şubat 2016 12:15

moralim bozuk ama neden bilmiyorum

Son 1 haftadır moralim çok bozuk ailemle konuşmak istemiyorum arkadaşlarımla konuşmak istemiyorum her boş bulunduğumda ağlıyorum nedeni ne hiç bir fikrim yok.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Beyda hanım, içinde bulunduğunuz durumun daha iyi anlaşılabilmesi için en yakınınizda bulunun bir hastaney, psikolojik danışmanlık merkezi veya belediyenin psikolojik danışmanlık merkezlerine derhal başvurmanız gerekiyor. Saygılarımla

21 Şubat 2016 12:29