GR
Soru Sahibi
13 Eylül 2022 08:35

Mitral kapak darlığı

Merhaba hocam. 23 yaşındayım. Doğuştan kalp hastasıyım. Mitral kapak darlığı dediler. 2010 senesinde Gaziantep’te anjiyo balon yapıldı daha sonra 6 ayda bir kontrole gidiyorum.Ve raporlu ilaç kullanıyorum. Beloc25mg ve aylık deposilin vuruyorum. Şikayetlerim olarak Ara sıra kalp ağrısı ve nefes darlığı oluşuyor. Askerlik için göründüğünde çürük verdiler ve bana tekrar balon gerekebilir denildi. Başka yere gittim gerek yok dediler. Bende anlamadım. Bunlar da şuan ki sonuçlarım.

1 cevap
Cevaplar (1)

Daha başka detaylar da gerekli. Eldeki kısıtlı verilerle size söylenene kısmen iştirak ediyorum. Selamlar..

13 Eylül 2022 11:01