DM
Soru Sahibi
5 Nisan 2024 10:44

Kalp ritim bozukluğu

Hocam merhaba. 10 yaşında kalp ritim bozukluğu için tedavi gördüm. 2-3 aydır da kalp çarpıntısı ve baş dönmesi şikayetim var. Hastaneye gittim fakat bayram girdiği için sonuçlarımı gösteremedim. Rica etsem yorumlar mısınız? Teşekkür ederim iyi çalışmalar.

2 cevap
Cevaplar (2)

EKO sonucunuz normal ancak çarpıntı ve baş dönmesi şikayetleri için EKG, holter, kan tahlili sonuçları daha önemli bizim için.

15 Nisan 2024 11:18
DM
Soru Sahibi

Holter sonucunda Bazal ritm sinüs Max hr 119 mim hr: 55 AF/SVT/VT/VES/SVES izlenmedi DROPPED BEAT/PAUSE/BRADİKARDİ izlenmedi Yazıyor hocam, kan tahlili yapılmadı

16 Nisan 2024 13:05

HOLTER sonucunuz da normal, kansızlık yada hipertiroidi bahsettiğiniz şikayetlere yol açabilir onlara da baktırın o zaman.

17 Nisan 2024 10:00