AC
Soru Sahibi
7 Ekim 2019 00:11

Minoxil fort hakkında

Hocam oğluma ve kızıma sac dökülmesi için doktor tavsiyesi ile minoxil fort Sprey kullanıyoruz. Yaklaşık 6 ay oldu.Erkeklik ve kadınsal sıkıntılar yaratırmı.. Karişik yazılar var .Sizce kısırlık yada cinsel iktidarsızlık vs yapar mi..

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Ben sadece çocuk yaş yaş grubundaki hastalara bakmaktayım ama bildiğim kadar ile böyle bir sorun oluşmaz. Ancak daha kesin ve doğru bir bilgi için mutlaka ilacı yazan doktorunuz ile konuşmanızı öneririm

7 Ekim 2019 06:22