AM
Soru Sahibi
24 Temmuz 2018 12:14

Migren ve Boyun agrısı

Hocam merhaba, hergün ve şiddetli olarak boynumun sağ tarafında ağrılar yaşıyorum.Migrenim var boyun ağtısıyla birlikte hergün migren agrısı yaşıyorum...Hadtane kontrolünde boynumda 3. Ve 4. disklerde kayma olduğu soylendi. Ben yurtdışında yaşıyorum ağustos 10nunda 2 hafta süre için Antalya da olacağım..Sizin bu gibi durumlar için tedavi yönteminiz varmıdır,Tedavi süreci ne kadardır ve uyguladığınız tedavi geçici rahatlama mı yoksa sorunun tamamen ortadan kaldırılmasına yönelikmidir. Bilgilendirebilirseniz cok sevinitim Syg.

1 cevap
Cevaplar (1)

Mustafa bey geçmis olsun. Boyun agrilarinda ve migrende Akupunktur ve Hipnoz uygulamasi yapiyoruz. Eger yeterli seansda yapabilirsek sonuç alinir. Antalya ya geldiginizde hemen ugrararsaniz yeterli seans uygulayabiliriz. ve sonuc alinir. Proloterapi de uygulanabilir. Adres: Altindag mah. 100. Yil Bulvari Polat Apt NO: 14 K:1 D: 2 Muratpasa/ Antalya Tlf :*** *** **

25 Temmuz 2018 09:22