KD
Soru Sahibi
28 Şubat 2020 03:20

Akupunktur

hocam benım sorunum sempatik sinir sistemi bozukluğundan kaynaklanan ani yüz kızarması.gün içinde aklıma geldiği her an özlleikle sosyal ortamlarda aniden kıpkırmızı kesiliyorum.bunun akupunkturla çözüm bulacagını duymuştum sizce çözümmü benzer durumda birsine bu tedaviyi uygulandınızmı?

1 cevap
Cevaplar (1)

Doğukan Kılınç Şikayetlerinizi daha çok akupunkturdan ziyade hipnoz ile lazım. Onun için Adanada hipnoz ile çalışan bir doktor ile çalışmanızı tavsiye ederim. Olay daha çok psikojenik kökenli gibi gözüküyor.

20 Nisan 2020 00:28