SM
Soru Sahibi
22 Ekim 2019 12:00

Mide kanseri

Hocam yaşım 22 bundan bir ay önce enfrksiuon geçirdim bana gaita karın usg ve tüm batın tomografi yapıldı bide kan tahlili yapıldı sonuçlar tamamen normal çıktı ama hocam şuanda bende iştahsızlık mide bulantısı kilo kaybı var mide kanseri olduğumu düşünüyorum sizce 1 ayda mide kanseri gelişmiş olabilirmi 1 ay önce tüm testler normaldi

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Özlem Er
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Murat Bey, Yakınmalarınızın nedeni mide ülser veya gastrit olabilir. Kanser tanısını dışlamak için de yararlı olacağı için mide endoskopisi (gastroskopi) yapılmasını öneririm. Geçmiş olsun

22 Ekim 2019 16:36