TE
Soru Sahibi
15 Şubat 2010 11:55

merhabalar, daha önce dişlerime tel taktırmıştım,ve bozulmaması için bir k

merhabalar, daha önce dişlerime tel taktırmıştım,ve bozulmaması için bir kalıp verilmişti,ama kullanamadım ve dişlerim bozuldu arka dişlerimde dolgu var o kalıbı taksam herhangi bir zararı olurmu teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Berrin Usta
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

Kalıp dediğiniz pekiştirme apareyini biraz zor olsa da takmaya çalışın . O aparey sizin dişlerinizi tekrar düzeltecektir.

18 Şubat 2010 14:27