CS
Soru Sahibi
4 Nisan 2011 09:50

merhaba,yüzümde kırmızı noktalar ve siviceler vardı.roza jel ve sivex losyo

merhaba,yüzümde kırmızı noktalar ve siviceler vardı.roza jel ve sivex losyon verdiler.kullanıyorum fakat herhangi bir iyileşme göremiyorum.yüzüm yanıyor kuruluk var roza jeli sadece kızarıklığın olduğu bölgeye sürüyorum.yoksa komple mi sürmeliyim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. İlkay Süalp
Pratisyen Hekimlik

Sorunuzun yanitlanmadigini görüyorum.Arzu ederseniz,sitemizden bir başka deri ve zuhrevi hastalıklar uzmanı seçerek sorunuzu kendisine tekrar sorabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.

11 Nisan 2011 18:15