DG
Soru Sahibi
21 Şubat 2007 00:00

merhaba nilgün hanım ben 35 yaşındayım.sağ ayağımda 2 yıldan itibaren lenf

merhaba nilgün hanım ben 35 yaşındayım.sağ ayağımda 2 yıldan itibaren lenf ödem rahatsızlığı var.bununla ilgili bazı tahliller yaptırmıştım.bu tahlillerin içinde tiroit testide var.testte T3 3,2 T4 1,3 ve TSH 1,9 çıktı.bunlar normal gibi görünüyor.fakat doktorum ultrasonda sağ lobta 5mm izohipoekoik nodül görüldü.şimdi endişeliyim.hangi doktora gitmem gerekir.bununla ilgili bana bilgi verirmisiniz.teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Öncelikle ince iğne aspirasyon biyopsisi yaptırın. sonucu ile birlikt Genel Cerrahi uzmanına başvuracaksınız. Geçmiş olsun.

24 Şubat 2007 00:00