SS
Soru Sahibi
10 Temmuz 2014 01:36

Merhaba hocam benim sorunum

Merhaba hocam benim sorunum izotretinoin doktor bana test yapmadan bunları kullan dedi haftada 2 capsül 40ml ikisini birden iç dedi biraz yan etki yaptı kulaklarım kaşındı vücudum kaşındı ve genital bölgede kızarıklık oluşdu tekrar doktora gittigimde doktor bu sefer 2 ay daha kullanmamı ve gün 3 capsül 60ml içmemi söyledi içtim ve şuan yan etkiler iyice arttı başımda dönüyor sizce ne yapmalıyım

0
1 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (1)

Tedaviye başlamadan önce karaciğer enzimlerine bakılması gerekir ,ilaç tedavisi uzatıldığın da tekrar karaciğer enzimleri bakılmalı. Uygun bulur iseniz takip için bize gelebilirsiniz. 0532 266 50 69

11 Temmuz 2014 16:01
Prof. Dr. Binnur Üstün Tüzün
Prof. Dr. Binnur Üstün Tüzün Dermatoloji

Yazar toplam 1227 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
Agda yanigi Prof. Dr. Binnur Üstün Tüzün
Yüzüm Kırmızı Prof. Dr. Binnur Üstün Tüzün
Roaccutane tedavisi sonrası dövme yaptırmak Prof. Dr. Binnur Üstün Tüzün
ALIN bölgesi pütürlük Prof. Dr. Binnur Üstün Tüzün
Saçlarım dökülüyor Prof. Dr. Binnur Üstün Tüzün
Dermatoloji İle İlgili Diğer Uzmanlar
Uzm. Dr. Pınar Koç Dermatoloji
Facebook Twitter Instagram Youtube