26 Haziran 2011 14:10

Merhaba hocam. Bana roza hastalığı teşhisi (başlangıç) kondu. Doktor bana r

Merhaba hocam. Bana roza hastalığı teşhisi (başlangıç) kondu. Doktor bana roza krem ve finacea jel (günde 1'er kere) verdi. Bir de antibiyotik verdi ancak ben kullanmak istemiyorum. Regl tarihine yakın bayağ artıyor; adet olduğum dönemde cildim çok düzeliyor. Bunun için yapabileceğim birşey var mı? Bir de benim cildim aşırı hassas.Cildim LaRoche ve Bioderma kremlerin aşırı hassas ve kızaran ciltler için olan nemlendirici kremlerine bile aşırı reaksiyon göstrerdi. Bana önerebileceğiniz günlük bir nemlendirici krem var mı ? Çok teşekkürler. İyi çalışmalar dilerim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. İlkay Süalp
Pratisyen Hekimlik

Sorunuzun yanıtsız kaldığını görüyorum.Arzu ederseniz,sitemizden bir başka dermatoloji uzmanı seçerek kendisine sorunuzu tekrar yöneltebilirsiniz.Sağlıklı günler dilerim.

3 Temmuz 2011 12:59