KS
Soru Sahibi
2 Eylül 2011 18:05

merhaba hocam 1senedir kronik hepatit b hastasıyım viread isimlimilaç kulla

merhaba hocam 1senedir kronik hepatit b hastasıyım viread isimlimilaç kullanmaktayım her 3 ayda bir tahlil yaptırmaktayım tahlil sonucum..ÜRE15 AST 24 ALT15 ALBÜMİN 4.59 HBV DNA (PCR)<6 bu son yaptırdıgım tahlil sonucum sizce hocam hastalık ilerleme durumum nasıl çok kilo kaybım oldu 23 kilo verdim 1 sene içimde ve demamlı karaciger tarafında vemidemin üst kısmında ve boğazlarımda çok agrım oluyor çok halsizlik çekiyorum şimdiden veceginiz cevap için saygılarımı sunar teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Mehmet Meriç
Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

test sonuçlarınız iyi ama bu sadece tahlillere dayalı olarak takip edilebilecek bir durum değil, izlemde bulunduğunuz hastaneden bilgi almanız daha uygun olur, arzu ederseniz elinizdeki eski tetkikleriniz ile birlikte randevu alınız, ayrıntılı bilgi ancak bu şekilde verebilirim

3 Eylül 2011 00:52