KH
Soru Sahibi
2 Eylül 2011 12:35

hocam öksürük şikayetiyle başvurmadığım hastahane ve hekim kalmadı tanı re

hocam öksürük şikayetiyle başvurmadığım hastahane ve hekim kalmadı tanı reflü dediler ancak yapılan tüm tedavilerden sonuç alamadım halen öksürük devam ediyor,nefes darlığı var,göğüs ağrılarım oluyor 0'kaliteli bir yaşamla boğuşuyorum bu derdin çaresi var mı?olsaydı herhalde bulunurdu artık ümüdüm kalmadı ne yapacağımı şaşırdım sizden yeniden ümitle cevap beklemekteyim sanırım son çare olacak şimdiden teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Mehmet Meriç
Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

endoskopi yapıldıysa raporu görmemiz gerekli, öksürüğün reflü dışında da sebepleri olabilir. endoskopi raporunuzu ve sizi görmeden bir şey demek yanlış olur.

3 Eylül 2011 00:53