5 Eylül 2011 20:53

Merhaba doktor bey. 2 yıl önce alkol nedeniyle orta derecede karaciğer yağl

Merhaba doktor bey. 2 yıl önce alkol nedeniyle orta derecede karaciğer yağlanması teşhisi kondu. Aynı tarihte safra kesesindeki taşlar nedeniyle ameliyat oldum. Soruma gelince birkaç gün önce bronşit ve alerji teşhisiyle aksef, lordes, mucovit c, nasonex ilaçları verildi. Doktoruma karaciğer problemimden bahsetmeyi unuttum. Acaba bu ilaçları kullanmam sakıncalı mıdır? Teşekkürler, iyi çalışmalar dilerim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Mehmet Meriç
Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

genel olarak karaciğer üzerinde zararlı etkisi olacak ilaçlar değil, kullanabilirsiniz

6 Eylül 2011 08:41