AA
Soru Sahibi
9 Şubat 2010 14:42

Merhaba hocam 15+3 hft iken 10 ay önce bebekte hidrops oluşması nedeni ile

Merhaba hocam 15+3 hft iken 10 ay önce bebekte hidrops oluşması nedeni ile gebeliğim sonlandırıldı. amniyosentez ve birtakım testler yapıldı birşey çıkmadı.yeni aşağıdaki testler yapıldı TEST ADI--REFERANS ARALIĞI --AÇIKLAMA MTHFR 1298 MUTASYONU-- 0-1 -- HETEROZİGOT FAKTOR V LEIDEN ---HOMOZİGOT NORMAL MTHFR 677----HOMOZİGOT NORMAL PROTROMBİN *** *** ** MUT--HOMOZİGOT NORMAL ANTİTROMBİN de sonuç kısmında no result yazıyor.dr pek açıklama yapmadı.aspirin ve folbiol iç. hamile kalınca gel dedi.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Güray Saydam
Dahiliye - İç Hastalıkları , Hematoloji

Bunlar tek başına bu durumu açıklamaz. Doktorunuzla görüşebilirsiniz.

21 Şubat 2010 23:28