ŞZ
Soru Sahibi
20 Şubat 2010 14:06

iyi günler hocam.5 gün önce diyete başlamak isteğim için kan değerlerimi me

iyi günler hocam.5 gün önce diyete başlamak isteğim için kan değerlerimi merak ettim ve sağlık ocağında kan verdim.sonuçlarım şöyle plt 609 eos 0,10 pct 0,54 ferritin 6,69 sedim 25 trigliserid 259 kolesterol 241 ldl kolesterol 139 bu arada uzun zaman aralıklarla kol dirseğimde ağrı oldu ama şuan o şikayetimde yok yalnız sabahları kalktığımda ellerim çok şişiyor ve yüzük çok rahatsız ediyor merak ettiğim ciddi bi kan rahatsızlığım mı var yoksa romatizmal bi sorunum var tşkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Güray Saydam
Dahiliye - İç Hastalıkları , Hematoloji

Bir dahiliye hekimine başvursanız iyi olur.

21 Şubat 2010 23:32