GG
Soru Sahibi
3 Mart 2011 00:33

merhaba eşimin spermiogram tahlil sonucu na göre tüp bebek gerekli dediler

merhaba eşimin spermiogram tahlil sonucu na göre tüp bebek gerekli dediler sizlerdende bi yorum alb ltf miktar 2 çözünme sür. 60 viskozite normal ph 8.5 görünüm gri opak konsantrasyon *** *** ** motilite % 30 progressif hareket : %20 yerinde hareket %13 hareketsiz %37 vitalite % 63 lokosit :*** *** ** yuvalak hücre *** *** ** gross anormal mor. %28 normal morfolojıli sperm 4 baş an. 96 akrozomal defektler 4 strüktürel defektler 92 boyun ve araparça an. 26 kuyruk an.6

1 cevap
Cevaplar (1)

İYİ GÜNLER, BEN BU FİKRE PEK KATILAMAYACAĞIM. ÇÜNKÜ SONUÇLAR TÜP BEBEK TEDAVİSİ GEREKTİRECEK KADAR KÖTÜ DEĞİL GİBİ GÖRÜNÜYOR. ÖNCELİKLE EŞİNİZİN BİR ÜROLOGCA DEĞERLENDİRİLMESİNİ TAVSİYE EDERİM. DR. NECMETTİN ATSÜ

3 Mart 2011 11:36