EY
Soru Sahibi
30 Ağustos 2011 20:13

merhaba Benim sıkıntım mideme ara sıra bıcak gıbı agrıların saplanması.dah

merhaba Benim sıkıntım mideme ara sıra bıcak gıbı agrıların saplanması.daha once doktora gıttıgımde bende reflunun oldugunu ve endoskopiye gırmem gerektıgını soyledı fakat ben korktugum ıcın gıtmedım ve verdıgı ılacları kullandım faydasını da gordum.arastırdıgım kadarıyla reflunun bendekı belırtılerı kayboldu.fakat bende sımdıde gastrıt belırtısı mevcut ve yıne su sıra sıklıkla tekrarlayan mıde agrıları.sızce sebebı ne olabılır bunun sebebını ogrenmenın endoskopıden baska cozumu yokmu Tskler..

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Mehmet Meriç
Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

kesin yanıt vermek için endoskopi şarttır.

3 Eylül 2011 00:54