BO
Soru Sahibi
13 Temmuz 2011 02:04

Merhaba. 16 yaşındayım. Benim sol kulağımın arkasında iki tane çok küç

Merhaba. 16 yaşındayım. Benim sol kulağımın arkasında iki tane çok küçük beza var. Küçüklüğümden beri var bu iki beze.Ağrı kızarma falan olmuyor. Sadece hareket ettirebiliyorum. Önemli birşey midir sizce sadece bunu merak ediyorum. Sevgilerimle...

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun, uzun süredir olması,boyut olarak küçük olması ve hareketli olması önemsiz olduğunu gösteren bulgulardır. Saygılarımla.

14 Temmuz 2011 22:52