GG
Soru Sahibi
21 Ekim 2011 12:28

baş

hocam bende 10X4 arachonid kist var sag gozun ust kısmından başlıyor arkaya dogru rapor elımde olmadıgı ıcın bu kadr bılgıye sahıbım.20-30 gunde bır bas agırm oluo ancak 2 tane vermdon alınca gecıyor. aşırı su kaybında (futbolda) stres yorgunlukdada oluyor bu durum genelde. sayın prof dr.ugur tureye de gosterdım .bunun hıc bısey yapmayacagını yılda bır bıle gelmene gerek olmadıgını soyledı.epilepsi ihtimalininde herkesle aynı oranda oldunu ihtimalın bunla alakası olmadını söledi. beynımde gun ıcerısınde ara ara kulaklarımın ust kısmında ve ve ensemın ust kısmında bır bası hısssedıorum. ama bu agrı yapmıor sadece baskı yapıor gibi. gun ıcerısınde ara ara oluor .acaba stresden mı?bişey taşıdıgımda , elim çok titriyor ama bu yıllardır var genelde az titrer ama yorgun ve streslı oldugum anlardada titreme oluor ellerimde .ayrıca bılgısayara bakdıgımda bazen göz dalıyor bulanık oluyor ama bilincim yerınde kesınlıkle o an . pskolojik mi ben mi kuruntu yapıyorum .sizin goruslerınız nedir

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun, benim alanım dışında bir konu. Göz veya beyin cerrahi doktoruna danışmanı öneririm. Saygılarımla.

23 Ekim 2011 23:02