EM
Soru Sahibi
21 Ekim 2011 20:01

dışkıda kan gelmesi

Doktor Bey, Bugün tuvalete çıktığımda dışkıyla birlikte bir tatlı kaşığını dolduracak miktarda taze kırmızı kan geldiğini gördüm ve telaşlandım. Daha önce hiç böyle birşey olmamıştı. Kilo kaybı iştahsızlık herhangi bir ağrı bulunmamaktadır. yalnız kimi zaman tuvalete çıktığımda zorlanmalar yaşıyorum. Çatlak oluşmuş olabilir mi acaba? Nedeni hakkında sizden bilgi rica ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun, bu tür şikayetler genellikle iç hemoroidal hastalıkla ilgili olabilir. Proktoloğa gitmenizi öneririm. Saygılarımla.

23 Ekim 2011 23:04