KM
Soru Sahibi
12 Nisan 2021 22:43

Meme us Sonucu

Merhaba Mehmet Hocam. Meme us sonuçlarım şu şekildedir;Her iki parankimi tip 4 skeleroze heterojen fibroglandüler ark plan eko yapısı göstermektedir.Sol meme 2 hizasında 11*4 mm boyutunda aneokik kist ve 2-3 hizasında pariaerolar alanda 5*6 mm boyutunda hipoekoik yüksek yoğunlukta kist? FKH komponenti alan? izlendi.Biletarel aksiller patolojik boyut ve görünümde LAP yok .Birads 2 ile uyumludur.Bu arada Yaşım 24.Bir aydır sol Göğsüm ağrı olduğu için doktora gittiğimde US çekildi fakat hormonal ağrı olduğu söylendi.ACNUGOSTON ilaç verdi.Sonuçlara göre endişe edecek birşey varmıdır? İlacı üç gündür kullanıyorum ağrım devam ediyor.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Mehmet Eser
Genel Cerrahi , Meme Cerrahisi

Şuan kanser ile ilişkili bir şey yazılmamamış. Rahat olun. Ağrı olabilir. 6 ay sonra kontrol olun.

13 Nisan 2021 16:47