aa
Soru Sahibi
28 Haziran 2018 09:09

meme hastalıkları

hocam meraba ben20 yaşındayım sol memede saat 3- 4 areolaya 5 cm mesafede fibroglander dokular içerisinde büyüklüğü 12x10x7xmm küçüğü 10x8x6xmmxkomşu iki adet düzgün oval şekilli rdus hipovasküler cilde parelel uzanan solid lezyon saptandı .sağ memede ise saat 12 areolaya 3 cm mesafede fibroglander doku içerisinde 10x9x7mm düzgün oval şekilli rdus hipovasküler solid lezyon saptandı . ve SOL aksilada yaklaşık 4x4x1 cm boyutlarında aksesuar meme dokusu uyumlu aksesuar meme var goguslerimde son zamnda asiri derece sarkma ve buyume var 85 bedenden suan 100 beden takiyorum ve zayif bir bayanim asiri derecede boynum agriyor goguslerime catlakliklar var sizce ne yapmami onerirsiniz gogus kucultme ameliyati olunca bu kutlelrr alinirmi lutfen yardimci olun cok rahatsizliklarim var

1 cevap
Cevaplar (1)

çıkarılacak dıku içindekiler alınır diğerlerine müdahale etmek gereksiz

17 Temmuz 2018 15:48

çıkarılacak doku içindekiler alınır diğerlerine müdahale etmek gereksiz

17 Temmuz 2018 15:48