OM
Soru Sahibi
19 Haziran 2020 11:25

Mehmet Cem Mat

Merhaba hocam.Yaklaşık 25 senedir egzama problemim var birtürlü geçmiyor ilaçlar kremler veriliyor bi müddet geçiyor sonra tekrar başlıyor gitmediğim doktor kalmadı alerjik olabilir dediler test yaptılar ondanda bişey çıkmadı cevaplarsanız çok sevinirim size muayeneye gelmek istiyorum

1 cevap
Cevaplar (1)

Murat bey verdiğin bilgilere göre size tedavi öneremem Ekzema sürekli takip isteyen bir hastalıktrı. Düzenli kontrola gidin

6 Temmuz 2020 15:34