KO
Soru Sahibi
20 Mayıs 2021 15:12

Makatta kan

Merhaba hocam umarım sizler için her şey yolundadır. Hocam affınıza sığınarak bir konu paylaşacağım. 27 yaşındayım. bir kaç gündür makat bölgemde ihtiyaç sonrası kurulama aşamasında damla kan görüyorum. Su bile değerken aşırı bir tahriş hissi gibi oluyor acıyor. Kurularkende öyle. Bir hassasiyet var gibi. Yani araştırmam sonucu fissür mü acaba bilmiyorum. Hocam ne kadar süre daha devam ederse doktora gitmeliyim. Ya da şuan hemen gitmeli miyim? Evde yapabileceğim uygulamalar var mıdır bu durumla alakalı? Ailemde kolon kanseri hikayesi var. Biraz çekindim. Eşlik eden durumlar yok (iştahsızlık, kilo kaybı vs) saygılarımla kolaylıklar diliyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun, proktolojik muayene yapılması gerekli, sıcak su uygulaması 5 dk süreyle günde 3 kere yapabilirsiniz.

21 Mayıs 2021 15:17