Prof. Dr. Bahadır Ege

Genel Cerrahi - Ankara
4.9

Yemek Borusu Daralması, Yemek Borusu (Özofagus) Varisi, Yemek Borusu (Özofagus) Kanseri

4.9

“Bir ay önce anal fistül ameliyatı oldum.Bahadır Bey beni muayenin ertesi günü ameliyat edip agrilar...” Devamı

Prof. Dr. Bahadır Ege

Prof. Dr. Bahadır EGE, 1995-2001 yılları arasında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde tıp eğitimini tamamlamış ve tıp doktoru unvanı almıştır. 2001-2007 yılları arasında ise Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda ihtisasını yapmış ve Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Mecburi hizmet yükümlülüğü kapsamında 2007-200 yılları arasında Batman Devlet Hastanesi'nde ve 2008-2009 yılları Yalova Devlet Hastanesi'nde görev yapmış olan Prof. Dr. Bahadır EGE, 2011 yılında Ankara'ya dönerek Koru Hastanesi'nde Genel Cerrahi uzmanı ve Başhekim olarak 2014 yılına kadar görev yapmıştır. Yine aynı üniversitede 2014 yılında Genel Cerrahi Doçentlik kadrosuna atanmıştır. 

Özel Koru Ankara Hastanesi'nde görev yapmış olup mesleki çalışmalarına özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Prof. Dr. Bahadır Ege Özel Muayenehanesi
Kızılırmak Mahallesi 1443.Sokak No:25 1071 PLAZA KAT:16 NO: 113 Çukurambar Çankaya/Ankara
Hizmetler
Kalın bağırsak (kolon) kanseri tedavisi Anal fistül Anal fissür tanı ve tedavisi Hemoroid(basur) ve çatlaklar(fissür) ve anal fistül, gluteal apse gibi proktolojik girişimler Hemoroid tanı ve tedavisi Devamı

Hakkında

Prof. Dr. Bahadır EGE, 1995-2001 yılları arasında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde tıp eğitimini tamamlamış ve tıp doktoru unvanı almıştır. 2001-2007 yılları arasında ise Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda ihtisasını yapmış ve Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Yemek Borusu Daralması Yemek Borusu (Özofagus) Varisi Yemek Borusu (Özofagus) Kanseri Ülseratif Kolit Tiroid Nodülü Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

4.9

Zamanlama

4.9

İlgi

4.9

Ortam

4.9
NB
Nur*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Bir ay önce anal fistül ameliyatı oldum.Bahadır Bey beni muayenin ertesi günü ameliyat edip agrilarimdan kurtardı.kendisine,Kevser Hanıma ve hastanedeki ekibine sonsuz teşekkürler.

Hüs*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Dünyanın en iyi doktor, 3 doktorun yapamadığını yaparak beni sağlığıma kavusturdu. Hayatım boyunca unutmayacağım bir insan. Rabbim ona sağlık ve uzun ömürlü bir yaşam versin. Ülkemizin ihtiyacı olan ender doktoralardandır. Ayrica yakın asistani kevser hanım hastanede ve ameliyathane de beni yanlız bırakmayarak gostermis olduğu ve inceliği için kendisine çok teşekkür ederim.

FA
Fur*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Kendilerine ameliyat surecindeki ilgilerinden ve ameliyat sonrasi takiplerinden dolayi tesekkur ediyorum. Ameliyat sonrasi gunlerimin minimum ağrıyla geçmesini sağladığı için de minnettarim.

SK
Sen*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

İşinin ehli ve güler yüzlü olması, tüm sorularimi cevaplamasiyla çok güven veren çok iyi bir doktor. İlk ameliyatimi Bahadır beyle geçirdiğim için oldukça şanslı hissediyorum. Bu sorunu yaşayan herkese kendisini öneririm. Teşekkür ederim.

FK
Faz*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

56 yaşındayım yıllarca bu iç ve dış hemoroidi çektim. En son internet sitesinden Bahadır hocamla iletişime geçtim. Mükemmel bir ameliyatla bu sıkıntıdan kurtuldum. Kendilerine çok teşekkür ederim. Gönül rahatlığıyla inanın kendinizi Bahadır hocama bırakın. Şimdi sağlıklı ve huzurluyum.

BT
Ben*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Değerli hocamız samimi, iyi niyetli yaklaşımıyla ayrıca sorulan sorulara hiç sıkılmadan ve güler yüzle cevap vermesiyle kendisine olan saygımızı ve güvenimizi arttırmıştır. Kendimi ellerine teslim ettiğim için çok mutluyum. Operasyon öncesi ve sonrası benim adıma çok başarılı olmuştur.

FY
Fil*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Doktorumun alanında başarılı bir hekim olduğuna inanarak başladım sürece. Tahmin ettiğimden daha profesyonel ve insancıl, zor sürecim esnasında soğuk kanlılığı ve anlayışlı tavrı beni daha da sakinleştirdi. Şuan tüm stresim ortadan kalktı. Çok teşekkür ediyorum.

MA
Meh*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Meslegindeki basarisi tartisilamayan saygi deger doktorumuzun cana yakin ve içtenliğiylede memnuniyetimizi kazanmistir.Gerek operasyon oncesi gerek tedavi surecinde bize her konuda rahatlatip desteginden dolayida ayrica tesekkur ederiz.

HB
Hat*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Hocam herşeyle mükemmel bir hoca eşimin ameliyatı çok iyi geçti, çok ilgilendi. Allah razı olsun. Teşekkür ederiz.

gd
Gül*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Hocam iyi ki karşımıza çıkmış Allah onu çocuklarına bağışlasın

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Bahadır Ege ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Bahadır Ege için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Bahadır Ege nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Bahadır Ege Prof. Dr. Bahadır Ege Özel Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Bahadır Ege hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Bahadır Ege Genel Cerrahi uzmanıdır. Yemek Borusu Daralması, Yemek Borusu (Özofagus) Varisi, Yemek Borusu (Özofagus) Kanseri alanlarında hizmet veriyor ve Kalın bağırsak (kolon) kanseri tedavisi, Anal fistül, Anal fissür tanı ve tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube