DS
Soru Sahibi
8 Ekim 2016 09:40

Lütfen yardım

Slm Dilek hanim bey ben 12 haftalik hamileyim ve bu benim ilk gebeligim çok heyecanlı mutluyum ama bir okadar da stresliyim bebegime bir şey olacak korkusu sakat olacak korkusu sardı hep bebegime birsey olacak korkusu var zaten bulantilarim var:) hamile kalmadan önce uykusuzluk şikayeti ile mirtaron 15 mg kullanıyordum ve bu ilacı bıraktım simdide uykusuzluk oluyor bunun için ne yapabilirim dr haftada bir kez ilacı al dedi ama şüphelerim oluyor bunun için ne yapabilirim iyi çalışmalar dilerim

1 cevap
Cevaplar (1)

Hamilelikte hormonlarınızın değişimine bağlı kaygı düzeyinizin artması beklenen bir durumdur fakat bu durum hayatınızın kalitesini etkilemeye başladıysa bu konuyla ilgili bir psikolog desteği alıyor olmak iyi olacaktır. sağlıklı günler

14 Kasım 2016 10:33