AE
Soru Sahibi
20 Eylül 2022 16:36

Lustral

Hocam birsey sormak istiyorum izninizle. Ilk basta 50 mg lustral kullaniyordum ilk basta yan etkiler oldu migde bulantısı gibi daha sonea gecti ama yetersiz geldigi icin 100 mga cikartti doktorum. Simdi migde bulantim istahsizlik var ve surekli panik atak geciriyorum ilaci dozu arttığı icin bunlarin olmasi normalmi

0
3 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (3)

Merhabalar, ilaç ile ilgili kafanızda soru işaretleri ve şüpheler varsa; sizi de tanıdığı için daha iyi yorum yapacağı ve yönlendireceği gerekçesiyle en kısa sürede psikiyatrınıza başvurmanızı öneririm. Sağlıcakla kalın

20 Eylül 2022 17:03
AE
Soru Sahibi

Sadece dozunu artirtdigmiz icin bunlar olabilirmi dye merak etmiştim hocam

20 Eylül 2022 17:07

İlaçlar her insanda farklı etkiler yaratabiliyor, o sebeple kesin bir şey söylemek mümkün değil. Sizde veya başka birinde farklı tepkilere sebep olabilmekte. Bu durumdan dolayı, etkileri sizin hayatınıza zarar veriyorsa beklemeden psikiyatrınıza başvurmanız yararınıza olacaktır.

20 Eylül 2022 17:10
AE
Soru Sahibi

Allah razı olsun hocam cok teşekkürler

21 Eylül 2022 10:00

Sağlıcakla kalın

29 Eylül 2022 18:40
Uzm. Psk. Dan. Okan Tiring
Uzm. Psk. Dan. Okan Tiring Psikoloji

Yazar toplam 184 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
terkedilme korkusu ve hata yapma korkusu Uzm. Psk. Dan. Okan Tiring
Sağlık Anksiyetesi Uzm. Psk. Dan. Okan Tiring
Yutma güçlüğü Uzm. Psk. Dan. Okan Tiring
Boğulma Uzm. Psk. Dan. Okan Tiring
Psikoloji İle İlgili Diğer Uzmanlar
Psk. Su Yıldız
Psk. Su Yıldız Psikoloji
Psk. Sıla Arslan
Psk. Sıla Arslan Psikoloji
Facebook Twitter Instagram Youtube