TF
Soru Sahibi
13 Mayıs 2021 08:35

lustral 100 mg

Sayın hocam merhaba;7 aydır lustral 75 mg kullanmaktayım.İlk 2 ay 50 sonra 100 e çıktık ilaçtan maximum verimi aldım fakat bu duruma alışmak istemedim.Kendimi ilaca bağımlı tutmak istemedim.75 mg'ye düştükten 1 hafta kadar hiçbir sorun yaşamadım fakat 1 hafta sonra yoğun bir endişe panik ve korku hali sebepsiz bir sıkıntı hali kapladı beni hocam biraz bekledim geçer mi diye ama gittikçe arttı.Eski doza geri döndüm 8 gün oldu fakat hala o doz azaltmanın etkisindeyim galiba bu sıkıntı hali hiç azalmıyor.Acaba 8 gün kısa bir süremidir?

1 cevap
Cevaplar (1)

100 mg ile kurulmuş olan denge doz azaltılınca bunlar olabilir. Yararlandığınız ilacın dozunun düzenlenmesi ile iki haftada düzenlemenin tamamlanacağını tahmin ederim. Olmazsa doktorunuzla görüşmeniz uygun olacaktır.

15 Mayıs 2021 00:30